Tüm Kategoriler

  • Tüm Kategoriler
  • Ürünler
  • Zeytin Yağları
  • Zeytin Çeşitleri
  • Zeytinyağlı Sabunlar
  • Zeytinyağlı Sıvı Sabun

1 Kg Defne Yapraklı Doğal Zeytinyağı Sabunu

50,00TL

Stok Durumu:Stokta var

Defne sabunu, Defne ağacının yaprağındaki yağlardan üretilir. Özellikle saçlarda kullanımı oldukça yaygındır. Mikrop öldürücü özelliği olduğu bilinen Defne sabunu birçok saç ve deri hastalıkların...Etiketler: defne yapraklı zeytinyağı sabunu, kantaronlu zeytinyağı sabunu, kekikli zeytinyağı sabunu, kükürtlü zeytinyağı sabunu, lavanta sabunu, bıttım sabun, ardıç katranlı zeytinyağı sabunu,

Defne sabunu, Defne ağacının yaprağındaki yağlardan üretilir. Özellikle saçlarda kullanımı oldukça yaygındır. 

Mikrop öldürücü özelliği olduğu bilinen Defne sabunu birçok saç ve deri hastalıklarına karşı sac ve deriyi korur. Mantar ve egzama oluşumunu büyük ölçüde engellediği bilinen Defne sabunu saç dökülmesinin de önüne geçer.

Derideki tahrişlere ve yaralara iyi gelir. Derinin eski sağlıklı haline dönmesine yardımcı olur.

Cildinizde doğal peeling olarak Defne sabununu tercih edebilirsiniz. Özellikle gözeneklerin temizlenmesinde büyük rol oynar. Sivilce oluşumlarının engellenmesini sağlar.

Saçların daha dolgun ve kuvvetli görünmesini sağlar.

Hassas ve tahriş olmaya meyilli bir cildiniz varsa Defne sabunu kullanarak cildinizin yağ dengesinin sağlanmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Erkeklerin traş sabunu olarak Defne sabunu kullanmaları daha sağlıklı bir cilde sahip olmalarını sağlar. Traş sırasında tahriş olan cildin zarar görmesi engellenir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler

İNAN ZEYTİNCİLİK © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.

#