Tüm Kategoriler

  • Tüm Kategoriler
  • Ürünler
  • Zeytin Yağları
  • Zeytin Çeşitleri
  • Zeytinyağlı Sabunlar
  • Zeytinyağlı Sıvı Sabun

1 Kg Kekikli Doğal Zeytinyağı Sabunu

50,00TL

Stok Durumu:Stokta var

Kekik sabununu saçlarınızı yıkama da kullanabilirsiniz. Saç temizliğin de istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. Saç temizliğini  sağlarken saçlarınızı besler ve saçınız da bulunan kepeklerd...Etiketler: kekikli zeytinyağı sabunu, kükürtlü zeytinyağı sabunu, lavanta sabunu, bıttım sabun, ardıç katranlı zeytinyağı sabunu, defne yapraklı zeytinyağı sabunu, kantaronlu zeytinyağı sabunu


Kekik sabununu saçlarınızı yıkama da kullanabilirsiniz. Saç temizliğin de istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. Saç temizliğini  sağlarken saçlarınızı besler ve saçınız da bulunan kepeklerden kurtulmanızı sağlarken kepek oluşumuna da engel olur.  

Kekik sabunu saç temizliğinin yanı sıra vücut temizliği için de kullanılabilir.  Aynı zamanda kekik sabunu ile el ve yüzünüzü de yıkayabilirsiniz. Kekik sabunu akne ve sivilce tedavisinde de kullanılmaktadır.

Gözenekler cildin nefes almasını sağlayarak sağlıklı görünmesinde etkendir. Gözeneklerin temizliği yapılmadığından gözeneklerin kir ve yağ ile dolması kaçınılmazdır.

Gözeneklerin kirlenmesi yüz cildinde siyah nokta ve sivilcelerin oluşumuna sebep olmaktadır. Kekik sabunu gözenekleri derinlemesine temizlemektedir.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler

İNAN ZEYTİNCİLİK © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.

#