Yosun

7,00TL

Stok Durumu:Stokta var

Günlük vücut, yüz ve saç temizliğindeVücut, yüz ve saç temizliğinde kullanılır. Zeytinyağı sayesinde cildii yumuşatır. Yosun ve deniz tuzu sayesinde derinin gözeneklerini açarak nefes almasını sağlar....Günlük vücut, yüz ve saç temizliğinde

Vücut, yüz ve saç temizliğinde kullanılır. Zeytinyağı sayesinde cildii yumuşatır. Yosun ve deniz tuzu sayesinde derinin gözeneklerini açarak nefes almasını sağlar. Cilt yaraları, kızarıklık, kaşıntı, sivilce, mantar, egzama ve sedef hastalıklarının tedavisine yardımcı bir üründür.

 

Sabunları Nasıl Kullanmalıyız ; 

Sabununu iyice köpürttükten sonra saçlarınıza masaj yaparak uygulayın. Sabunu kullanırken yanında 2. bir ürün kullanmayın (şampuan vs..) Sabununu düzenli kullanmaya özen gösterin yani bir gün  sabunu kullanıp, ikinci gün şampuan ve 3. Günde  sabunu kullanmayın. Saçlarınızı her gün yıkamak yerine 2-3 günde bir yıkayın çünkü saçlar kendi yağında kalmalıdır ve bu şekilde beslenirler.


Ancak her gün yıkanmanız gerekiyorsa bile saçlarınıza 1 defa sabun uygulayın.Sabun saç dökülmelerini engelleyeme yardımcı bir bitkisel bir üründür ve hiç bir katkı maddesi kullanılmadan doğal yöntemlerle üretilmektedir. İlaç değildir ve şu ana kadar tespit edilen bir yan etkisi görülmemiştir. Ancak bazı özel rahatsızlıkları olan kişilerin bu sabunları kullanmadan önce doktorlarına danışmalarında fayda olabilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

İNAN ZEYTİNCİLİK © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır.

#