Kil

7,00TL

Stok Durumu:Stokta var

Ölü derileri temizler, cildi canlandırır, dokuları sıkıştırılıp forma sokarKusursuz bir peeling ürünüdür.Kil sabunu ölü derileri temizler, cildi canlandırırken dokuların sıkıştırılıp forma girmesinde ...Ölü derileri temizler, cildi canlandırır, dokuları sıkıştırılıp forma sokar

Kusursuz bir peeling ürünüdür.Kil sabunu ölü derileri temizler, cildi canlandırırken dokuların sıkıştırılıp forma girmesinde yardımcı olur.İçeriğindeki doğal mineraller saç bakımında yumuşaklık ve parlaklık sağlar.

 

Sabunları Nasıl Kullanmalıyız ; 

Sabununu iyice köpürttükten sonra saçlarınıza masaj yaparak uygulayın. Sabunu kullanırken yanında 2. bir ürün kullanmayın (şampuan vs..) Sabununu düzenli kullanmaya özen gösterin yani bir gün  sabunu kullanıp, ikinci gün şampuan ve 3. Günde  sabunu kullanmayın. Saçlarınızı her gün yıkamak yerine 2-3 günde bir yıkayın çünkü saçlar kendi yağında kalmalıdır ve bu şekilde beslenirler.


Ancak her gün yıkanmanız gerekiyorsa bile saçlarınıza 1 defa sabun uygulayın.Sabun saç dökülmelerini engelleyeme yardımcı bir bitkisel bir üründür ve hiç bir katkı maddesi kullanılmadan doğal yöntemlerle üretilmektedir. İlaç değildir ve şu ana kadar tespit edilen bir yan etkisi görülmemiştir. Ancak bazı özel rahatsızlıkları olan kişilerin bu sabunları kullanmadan önce doktorlarına danışmalarında fayda olabilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

İNAN ZEYTİNCİLİK © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır.

#