Tüm Kategoriler

  • Tüm Kategoriler
  • Ürünler
  • Zeytin Yağları
  • Zeytin Çeşitleri
  • Zeytinyağlı Sabunlar
  • Zeytinyağlı Sıvı Sabun

5 Litre Erken Hasat Zeytin Yağı

200,00TL

Stok Durumu:Stokta var

2019 YILI ERKEN HASAT ZEYTİNYAĞIZeytinlerin Daha Olgunlaşmadan Toplanıp Kontinü Sisteminde Sıkılmasıyla elde edilen, Oleik Asit Değeri %0.5 Olan Erken Hasat Sızma Zeytinyağıdır.Ekim ...Etiketler: Erken hasat Zeytinyağı, sızma zeytinyağı fiyatları, zeytinyağı markaları, zeytinyağı faydaları, zeytinyağı çeşitleri, natürel sızma zeytinyağı, taş baskı zeytinyağı, erken hasat zeytinyağı, soğuk sıkma zeytinyağı, doğal zeytinyağı, sızma zeytinyağı fiyatları, naturel sızma zeytinyağı

2019 YILI ERKEN HASAT ZEYTİNYAĞI


Zeytinlerin Daha Olgunlaşmadan Toplanıp Kontinü Sisteminde Sıkılmasıyla elde edilen, Oleik Asit Değeri %0.5 Olan Erken Hasat Sızma Zeytinyağıdır.

Ekim - Kasım aylarında toplanan henüz yeşil haldeki asit ve oksidasyon oranı düşük zeytinlerden üretilir.  Olgun hasat zeytinine göre daha az ama daha kaliteli yağ elde edilir. Tadı meyvemsi, aroması baskın ve kokusu tazedir. Bolca klorofil içerdiği için ışık görmemesi şartıyla elde edilen yağ daha uzun süre dayanır. Antioksidan özelliği en üst seviyededir.


ERKEN HASAT ZEYTİNYAĞI NASIL KULLANILIR?

Erken hasat zeytinyağını sabah kahvaltılarında, salatalarda, tatlılarda ve her türlü soğuk yemekte kullanabilirsiniz. İnsan sağlığına faydalı bileşenler içerdiği ve sindirim sistemini rahatlattığı için için sabahları ve akşamları ilaç niyetine birer yemek kaşığı içebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler

İNAN ZEYTİNCİLİK © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.

#